Pokiaľ chcete vedieť „ako sa to robí„, navštívte túto sekciu videí, kde nájdete rôzne postupy,návody,manuály. Pomocou týchto videí si vyrobíte jednoduché veci,, uvaríte dobrý recept, alebo zistíte ako sa niektoré veci vyrábajú.

Ako si urobiť vlastnú liaheň na kuriatka

Jednoduchý návod na to, ako si z pár bežne dostupných vecí vyrobíte doma vlastnú liaheň pre kuriatka. Stačí mať zakúpene oplodnené slepačie vajcia, umelo-hmotnú nádobku, teplomer, ventilátor a pár hodín trpezlivosti.

9. decembra 2019 | Zobrazené: 4 x

Ako sa vyrába pekná fotografia

Fotograf Felix Hernandez Rodriguez Vám ukáže zaujímavú techniku, pomocou ktorej vznikne nádherná fotka zasneženého auta. Chce to len trochu predstavivosti a vytvoríte nádherné fotky.

24. marca 2016 | Zobrazené: 782 x

Otvorenie vchodových dverí pomocou paralyzéru

Chalan z Ruska Vám ukáže, čo robiť, keď stratíte kľúče od vchodových dverí paneláku. Postačí Vám k tomu obyčajný paralyzér a dobré baterky. https://youtu.be/8k9pwnxV0Z0

14. januára 2016 | Zobrazené: 635 x

Ako si urobiť praženicu z rozžeraveného niklu

Ak sa doma nudíte a ste hladný, postačí Vám zopár vajec, gulička z niklu a horák. Guličku stačí poriadne nahriať a vajcia dobre premiešať. A praženica je hotová!

19. októbra 2015 | Zobrazené: 337 x

Ako si doma vyrobiť zlaté hodiny Apple Watch?

Ak ste zručný majster, dokážete si doma vlastnoručne vyrobiť Apple Watch hodinky zlatej farby v hodnote 12 000 $. Bude Vás to stáť iba približne 400 $.

27. apríla 2015 | Zobrazené: 217 x

Ako sa vyrábajú cigary

Týpek si pripevnil na hlavu GoPro kameru, aby Vám natočil tento videonávod, ako sa vyrábajú cigary v domácej dielni. Zručnému majstrov to netrvá dlhšie ako pár minút.

29. marca 2015 | Zobrazené: 411 x

Ako si vyrobiť niečo z hliníka

Z polystyrénu si vyrobíte prototyp veci, ktorú chcete odliať. Prototyp vložíte do nádoby s pieskom a zalejete roztaveným hliníkom. Hliník rozpustí polystyrén, vďaka čomu Vám vznikne pekný odtliatok.

28. marca 2015 | Zobrazené: 293 x

Ako sa robí umenie s kávou

Spraviť naozaj dobrú kávu nedokáže hocijaký barman. Ak má zmysel aj pre umenie, dokáže Vám vykúzliť z kávy hotové umelecké dielo! My Vám ukážeme, ako sa to robí…

6. marca 2015 | Zobrazené: 572 x

Ako si vyrobiť kušu z kancelárskych potrieb

Zaujímavý návod na to, ako si vyrobíte v práci kušu z kancelárskych potrieb, ktoré máte na stolíku. Len si treba dávať pozor na to, aby ste kolegovi nevystrelili oko.

28. februára 2015 | Zobrazené: 247 x

Ako si zamaľovať kruhy pod očami

Dievčina z Indie Vám predvedie návod, ako si zamaľovať viditeľné kruhy pod očami pomocou make upu. To sa Vám zíde najmä vtedy, ak budete nevyspatá, alebo budete mať monokle pod očami.

28. februára 2015 | Zobrazené: 457 x

Naspäť hore