Videá o autách a motorkách, pri ktorých nechýbajú rôzne autonehody, pády alebo kaskadérske kúsky. Tieto motoristické videá si obľúbia nielen muži,ale aj ženám sa páčia pekné a rýchle autá.

Zrútenie mostu v Rusku

Chalan mal šťastie v nešťastí, že sa ten most nezrútil o 2 sekundy neskôr. Našťastie to jeho kolesá len lízlo a okoloidúci šoféri mu včas pomohli.

13. januára 2016 | Zobrazené: 575 x

Nálepka namiesto laku na auto

Neviem, čo viedlo majiteľa tohoto Golfu oblepiť svoje auto jednou veľkou nálepkou namiesto prestriekania auta, ale konečný výsledok je zaujímavý. Cena takejto srandy je okolo 800 – 1000 EUR.

3. júla 2015 | Zobrazené: 310 x

Ako funguje diferenciál v aute?

Diferenciál Vám zabezpečuje, že ak na jedno koleso pôsobí väčšia sila a jeho pohyb sa spomalí – na druhé koleso to nemá žiadny vplyv.

5. júna 2015 | Zobrazené: 368 x

Dokonalé maľovanie rukou

Týpek dokáže maľovať neuveriteľne presne svojou rukou. Na videu ukazuje, ako maľuje benzínovú nádrž na motorku. Keby to nevidíte na vlastné oči, neverili by ste…

19. apríla 2015 | Zobrazené: 312 x

Ako vybrať motor z auta

Chalan nemal čas rozoberať celý motor a vybrať ho z auta, tak si našiel jednoduchší spôsob, ako ho vybrať. Chce to len poriadne pevné lano a dobre ho ukotviť. https://youtu.be/HSM06SEFfCQ

16. apríla 2015 | Zobrazené: 237 x

Ako si odtiahnuť auto v Rusku

Ak sa Vám pokazil auto pri autobusovej zastávke – máte šťastie. Stačí si počkať na najbližší autobus, ktorý Vás odtiahne. Len treba vedieť včas naskočiť do auta!

25. marca 2015 | Zobrazené: 190 x

Mercedes vs. tlaková hadica

Čo sa stane s mercedesom, keď do jeho vnútra nasmerujete vysoko tlakovú hadicu s vodou? Musí to mať peknú silu, keď ho takto dokáže rozflákať na cucky. :) https://youtu.be/jQwdMvyppzA

17. marca 2015 | Zobrazené: 109 x

Zlodej mercedesu a jeho karma

Chalan išiel tehlou rozbiť okno na luxusnom aute značky mercedes, no zaúradovala karma a všetko sa to otočilo proti nemu. Že by mal ten mercedes nepriestrelné sklo?

11. marca 2015 | Zobrazené: 103 x

Aj muži majú občas problém s parkovaním

Chlapíkovi z Portlandu sa zdalo, že nemá dostatok miesta na parkovanie. Napriek tomu sa o to pokúsil, no po chvíli zistil, že je to preňho nadľudský výkon a tak išiel zaparkovať inde.

7. marca 2015 | Zobrazené: 72 x

Ruský terénny UAZ si jazdí po snehu

UAZ je terénne vozidlo z Ruska, ktoré je do neprispôsobivého terénu priam postavené. Presvedčte sa sami, že ani snehová kalamita mu nerobí žiadny problém! https://youtu.be/gEfHBsyugkw

4. marca 2015 | Zobrazené: 430 x

Naspäť hore